Zaklinaczka dzieci, a może sensoryczna wariatka

Od kiedy pamiętam chciałam pracować z dziećmi... dosłownie: ZAWSZE! Z powodzeniem praktykuję to od 6 lat. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęłam praca w przedszkolu prowadząc zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Obecnie można mnie znaleźć w prywatnym gabinecie "Reha Kinesis" oraz Centrum Rehabilitacji w Szpitalu Wojewódzkim. Chcę zostać zaklinaczką niemowląt i małych dzieci w swoim rodzinnym mieście, niczym Paweł Zawitkowski – superfizjobohater.

Jestem Fizjoterapeutką z misją, Pedagogiem, terapeutką FITS, terapeutą PNF, instruktorką masażu Shantala, terapeutką masażu dla kobiet w ciąży, trenerką SMYKO-MULTISENSORYKI, trenerką pierwszego stopnia Weroniki Sherborne. Mam uprawnienia do kinezjotapingu. Jeżeli chodzi o neurologię, ukończyłam kurs oceny i diagnozy neurologicznej dziecka, a następnie kurs postępowania w zaburzeniach rozwojowych niemowląt.  Mam ukończony pierwszy stopień integracji sensorycznej i obecnie rozpoczęłam studia podyplomowe związane z tym kierunkiem. Dużo tego co? A ja dopiero się rozkręcam. 
Nie cierpię na nadmiar czasu. Moja doba wydaje się być zdecydowanie za krótka. Mimo to postanowiłam założyć bloga, co by urozmaicić dodatkowo kurczący się kalendarz. Chciałabym aby rodzice mogli znaleźć tu inspirację i motywację. Niech to będzie nasze miejsce spotkań i niekończących się dyskusji
Cały czas uczę się i pracuję nad tym aby nie podchodzić do dziecka książkowo i schematycznie, bo każde jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Oklepana prawda, ale tak właśnie jest.
Mój narzeczony, bliscy i znajomi śmieją się ze mnie, że jestem wariatką – TAAAK!! SENSORYCZNĄ WARIATKĄ i chcę taką pozostać.
To co, proszę bardzo: zakasujemy rękawy i do roboty! Hej ho i na pokład!

Komentarze

 1. Już po zdjęciach widzę, że jest Pani mega energetyczna ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia! Im mniej czasu mama posiada, tym więcej potrafi zrobić - mam to samo. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam :)
  Będę zaglądać, bo ostatnio troszeczkę jesteśmy w temacie. Chłopcy mają problemy z kręgosłupem i stopami :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niedługo pojawi się post o wadach postawy:) A więc zapraszam!

   Usuń
  2. Będę odwiedzać bo mam dwuletniego siostrzeńca, więc tematy dotyczące dzieci bardzo mnie interesują.:)

   Usuń
 4. W świecie, gdzie dzieci się chowa, a nie wychowuje, potrzebni są pozytywnie zakręceni wariaci. Niech Ci nigdy nie zabraknie energii i wiary w powodzenie tego, co robisz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale energia emanuje od tej Pani :-) Sama bym się poddała jej działaniom

  OdpowiedzUsuń
 6. Sensoryczna wariatka :D Byłaby to super nazwa dla bloga :) Widać, że jesteś pozytywnie zakręcona :) Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne! Wspaniale, że takie osoby jak Ty zajmują się dziećmi - radosne, energiczne, z pasją :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli masz pytania - pisz śmiało!