Język angielski a rozwój dziecka. Księgarnia baobook.pl

Jakiś czas temu miałam okazję korzystać z książek i pomocy baobook.pl. Jest to księgarnia internetowa z książkami dla dzieci po angielsku. Dlaczego postanowiłam wam o tym napisać? Ciekawa jestem waszego podejścia do  nauki angielskiego najmłodszych. 

Z badań wynika ze nauka języka obcego ma ważny wpływ na rozwój dziecka. W ciągu pierwszych siedmiu lat życia, dzieci lepiej radzą sobie z opanowaniem dźwięczności języka. Organy mowy są bardzo plastyczne u maluchów i łatwiej przyswoić im akcent i intonację. Małe dzieci są wstanie szybciej przyswoić język obcy jeśli mają z nim stały kontakt.   
Jeśli podejdziemy do nauki języka w formie zabawy np. książeczki, gry, puzzle, maluch będzie rozwijał się pod względem intelektualnym i psychologicznym.Dlatego znalazłam ofertę księgarni baobook.plKsiążeczki dostosowane są do wieku dziecka. Mnie urzekła historia pewnego dinozaura. Nie mogę wam zdradzać całej historii ale do książki zachęcam nie tylko ze względu na treść, ale również na przepiękną ilustracje obrazkową. 

Na kolejnym zdjęciu chce wam pokazać puzzle grę w puzzle. Na jednej stronie jest zagadka oczywiście po angielsku, a na drugiej puzzel na którym po wyjęciu jest odpowiedź zarówno obrazek jak i napis po angielsku. Uważam że jeśli możemy uczyć się przez zabawę to szkoda by było nie skorzystać z takiej oferty. Jak myślicie? Korzystacie z takich książeczek, gier i zabaw w języku angielskim!?

Komentarze

  1. Jak zawsze fajny wpis�� my jeszcze nie mamy tego typu książek, ale zapisujemy linka który polecasz i na pewno będziemy wspierać rozwój małej i naukę języków od małego �� bez spiny bez presji ale dla zabawu, aby byli jej w przyszłości łatwiej �� a dla nas to frajda �� a. N. I. E. Love

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję! Kochana! Taak zabawa to najlepsza forma nauki dla dzieci!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz komentarz. Jeśli masz pytania - pisz śmiało!